Locaties
Type zoekterm(en) en druk op enter

Onze locaties

Tilburg

Groningen

Zorgtechnologie Technologie met een bijdrage aan de bedoeling

Zorgtechnologie

Wij zetten in op (zorg)technologie waar het een bijdrage levert aan de bedoeling: zorg dragen voor het vergroten van zelfredzaamheid bij bewoners. Dit betekent dat wij vooral investeren in eenvoudige, gebruikersvriendelijke en procesvriendelijke (zorg)technologie die ondersteunt bij het dagelijkse leven van de bewoner en zijn of haar wensen en behoeftes, dan wel in de uitvoering van het werk voor onze medewerker.

Eén van de pijlers uit het kwaliteitsplan is zorgtechnologie. We willen technologie inzetten die ondersteunend is aan de collega’s en het werkproces en tegelijk collega’s ontlast, waarbij de kwaliteit van zorg gewaarborgd blijft. Eigen regie en welbevinden van bewoners staan bij ons hoog in het vaandel en de inzet van zorgtechnologie dient dit te stimuleren. We betrekken alle collega’s actief bij de inzet van zorgtechnologie en nemen bij het inhuizen van nieuwe bewoners de inzet van zorgtechnologie direct mee, zoals de Medido. Hierbij behoudt de bewoner de regie over zijn/haar eigen medicatie.

Samenwerking

Op beide locaties is een projectleider zorgtechnologie werkzaam, die binnen de regio samenwerkt met verschillende organisaties. In Groningen is dit ‘Groninger Kracht’ en ‘TZA’. En in Tilburg werken we samen met ‘Samen Richting Geven’. Hierdoor kunnen we leren van elkaars projecten en samen optrekken. Zoals het onderzoek naar de Wolk heupairbag en Smart Glasses. Samen met de ambassadeur zorgtechnologie, enthousiastelingen en digicoaches werkt de projectleider zorgtechnologie ondersteund aan onze collega’s om voor hun het werk behapbaar te houden.

Delen:
Laatst bijgewerkt: 27 november 2023

Contact opnemen

Heeft u vragen over de inzet van zorgtechnolgie? Neem dan contact met ons op, wij helpen u graag verder.